Marketing Internetowy

Indywidualna strategia marketingowa przy użyciu nowoczesnych narzędzi marketingowych (SEO, PPC, Social Media).

Marketing internetowy w Studio Projektowym Praca u Podstaw prowadzony jest w III obszarach:

  • Optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki (SEO)

    Prowadzimy działania zmierzające do osiągnięcia wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania przy użyciu narzędzi SEO. Dodatkowo prowadzony jest monitoring oraz analiza fraz kluczowych, a także obserwacja trendów rynkowych, w tym zmiany w algorytmach Google.

  • Reklamy płatne w wyszukiwarkach (PPC)

    Marketing internetowy w formie płatnej reklamy prowadzony jest poprzez kampanie w Google AdWords. To relatywnie szybki sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. W zależność od celów kampanii wykazuje wysoką skuteczność w budowaniu rozpoznawalności marki.

  • Prowadzenie kont w social media (Facebook, Twitter, Instagram)

    W zależności od rodzaju branży podpowiadamy jakie działania w mediach społecznościowych warto zastosować. W ramach działań promocyjnych opracowujemy strategię działań w social media, a także przygotowujemy materiały graficznie i audiowizualne. Ponadto realizujemy reklamy płatne na portalach społecznościowych.

Marketing internetowy to niezbędny element promocyjny każdej strony internetowej. Odpowiada za niego Bartek – Certyfikowany Specjalista Google AdWords & Google Analytics.