Obsługa Informatyczna

Zarządzanie stronami internetowymi, dbanie o funkcjonalność strony UX, opieka techniczna nad serwerami.

Obsługa informatyczna w Studio Projektowym Praca u Podstaw prowadzona jest w III obszarach:

  • Zarządzanie stronami internetowymi

    Polega na administrowaniu stron internetowych poprzez obsługę systemów zarządzania treścią (CMS WordPress, coraz rzadziej CMS Joomla!). Zakres obejmuje również dodawanie treści na stronę, aktualizację wtyczek oraz bieżącą obserwację witryny. Jeśli istnieje taka potrzeba jest możliwość zbudowania autorskiego systemu zarządzania treścią dla dedykowanej strony internetowej.

  • Dbanie o funkcjonalność strony internetowej UX

    Systematycznie udoskonalamy witryny, którymi zarządzamy dostosowując je do najnowszych trendów internetowych. Przeprowadzamy testy A/B oraz realizujemy działania z zakresu User Experience (UX). Każda strona ma służyć przede wszystkim odbiorcom, dlatego każdy sygnał wskazujący na utrudnienia na stronie internetowej jest przez Nas wnikliwie badany.

  • Opieka techniczna nad serwerami

    Administrator serwerów odpowiada za całokształt zadań technicznych, którym celem jest sprawne i szybkie działanie stron internetowych zarówno na desktopie jak i w mobile. Dba również o terminowe wykupienie domeny oraz hostingu. W przypadku awarii strony internetowej podejmuje działania naprawcze i przygotowuje rekomendacje na przyszłość.

Obsługa informatyczna to niezbędny element techniczny każdej strony internetowej. Odpowiada za niego Piotrek – Full-Stack Developer.