Souvre Internationale

Souvre Internationale na prezentacji na laptopie

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat firmy Souvre Internationale, warto zacząć właśnie tutaj. W tym tekście znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące całego przedsiębiorstwa.

Souvre – polska firma z międzynarodowymi ambicjami

Najważniejszą kwestią jest to, że Souvre to polska firma, jej główna siedziba mieści się w Inowrocławiu, założycielem ku zdziwieniu też jest polak. Powstała w roku 2016 z myślą o międzynarodowym przedsięwzięciu. Minęły dopiero cztery lata, a już otworzyliśmy oddziały w dwóch krajach za granicą, dokładnie w Wielkiej Brytanii w Londynie oraz we Włoszech – Mediolan. Oczywiście to nie wszystko, na dzień dzisiejszy mamy możliwość wysyłki produktów z naszej oferty do dwudziestu pięciu krajów na terenie europy. Oczywiście Souvre dąży do tego aby otworzyć kolejne oddziały w kolejnych krajach, ponieważ aspiruje do stworzenia międzynarodowego przedsięwzięcia.

Souvre – sklep internetowy 2.0

Jak już wcześniej wspominałam Souvre Internationale to sklep internetowy. Firma stworzyła miejsce, w którym właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Od samego początku przyświecała idea zbudowania hybrydy, która da ogromne możliwości nie tylko konsumentom – i tu nasuwa się pierwsza myśl, jak to w ogóle możliwe.

Pewnie domyślacie się że, firma jest ściśle związana ze środowiskiem e-commerce, obecnie jest to jedna z najprężniej i najszybciej rozwijającą się branż, bo kto teraz nie kupuje przez internet. Souvre Internationale rozwija się w marketingu społecznościowym, cały czas idąc z duchem czasu, z dnia na dzień ewoluuje dostosowując się do obecnej sytuacji na rynku. Firma współpracuje z wieloma specjalistami z dziedziny sprzedaży, coachingu i rozwoju co daje możliwość Partnerom do ogromnego poszerzenia swoich umiejętności, oraz niebywałą okazję do stworzenia długoterminowego biznesu.

Biznes oparty na marketingu społecznościowym

Największą inspiracją do powstania całego przedsięwzięcia była wizja – a dokładnie rozpowszechnienie wizji pewnego biznesu opartego o zaufanie i zaangażowanie grupy ludzi tworzącej organizację. Dzięki temu Souvre Internationale stworzyło bardzo intuicyjną platformę internetową, która przyspiesza i ułatwia robienie zakupów, właśnie przez internet. Dodatkowo opracowano obiecujący system awansów dla nowych Partnerów i Dyrektorów sieci, dzięki któremu można osiągnąć niezależność finansową oraz zbudować dochód pasywny.  

Model biznesowy opiera się o polecanie platformy zakupowej, automatycznie tworząc sieć konsumentów i partnerów biznesowych. Samo korzystanie ze sklepu internetowego daje możliwość oszczędzania, w drugiej kolejności mamy opcje dorobienia nadal pracując, a jeżeli tylko chcemy mamy potencjał do rozwoju własnego biznesu i zarabiania konkretnych pieniędzy, a nawet rezygnacji z dotychczasowego zajęcia. Wcześniej wspomniałam o współpracy Souvre ze specjalistami z dziedziny sprzedaży, coachingu i rozwoju, właśnie dzięki całemu systemowi szkoleń jesteśmy w stanie od zera zbudować stabilną działalność. Na każdym etapie współpracy, każdy kto współtworzy firmę Souvre może liczyć na profesjonalne wsparcie oraz doradztwo ze strony Liderów. Model o którym mowa w tym akapicie oparto na wartościach, które są gwarancją powodzenia całej zbudowanej struktury.

Trenerzy Souvre Internationale Bartek i Magda
Trenerzy Souvre Internationale – Bartek i Magda

Pomysłodawca Souvre – Pan Waldemar Smoliński

W tym miejscu ważne jest aby napisać o najważniejszej osobie całego przedsięwzięcia, a mianowcie o prezesie zarządu – Pan Waldemar Smoliński i tu zacytuję: “Przedsiębiorca z 25-letnim stażem na rynku polskim i europejskim. Przez lata funkcjonowania w biznesie poznał bardzo dobrze jego realia i potrzeby konsumentów, co zaowocowało pasją do rozwijania własnego przedsiębiorstwa. Założyciel i Prezes Zarządu rodzinnej firmy działającej od 16 lat w branży usług energetycznych. 

Laureat wielu wyróżnień między innymi: Budowa na Medal Pomorza i Kujaw (Budownictwo przemysłowe – ekologia); Lider Przedsiębiorczości w sektorze Średnich Przedsiębiorstw; Osobowość Roku 2016. Jest absolwentem Wydziału Społeczno-Ekonomicznego Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Ukończył kilka kierunków studiów podyplomowych, uzyskał m.in. tytuł Master of Business Administration na Franklin University Ohio w partnerstwie z WSB w Bydgoszczy.” Sam o tworzeniu biznesu na miarę XXI wieku wypowiada się tak: “Obserwując dynamiczny rozwój branży e-commerce, postanowiłem zaangażować się w projekt stworzenia sklepu internetowego opartego o naturalną rekomendację. Połączenie robienia zakupów w internecie z możliwością uzyskania wynagrodzenia za promowanie go poprzez stawanie się własnym klientem to biznes na miarę XXI wieku.”

Souvre – elitarny klub przedsiębiorców otwarty dla każdego

Warto nadmienić również, że firma Souvre Internationale pomimo dość krótkiej działalności otrzymała wiele nagród i wyróżnień, w samym roku 2020 możemy pochwalić się m. in. Certyfikatem Rzetelna Firmy, a jest to dokument, który potwierdza, że firma Souvre nie jest wpisana do Krajowego Rejestru Długów BIG SA. Co równoznaczy z tym, iż nie posiada żadnych nieopłaconych zobowiązań wpisanych do bazy dłużników. Dodatkowo już po raz czwarty przyznano firmie nagrodę Przedsiębiorstwo Fair Play, która potwierdza rzetelność i dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych dziedzinach, jednym słowem Souvre stworzyła sprzyjające warunki do rozwoju i efektywnej pracy swoim Partnerom. Ale to nie wszystko, możemy pochwalić się Certyfikatem Solidna Firma, a to potwierdzenie, m. in. stabilnej sytuacji finansowej firmy, wysokich standardów Partnerów, przynależności do grona znanych i cenionych firm oraz realizacji założeń Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie w konkursie Międzynarodowy Czempion, Firma Souvre Polska zajęła wysokie, 12. miejsce w niezależnym rankingu e-Gazele Biznesu, a sam Pan Waldemar Smoliński w ubiegłym roku odebrał nagrody LIDER POLSKIEJ GOSPODARKI oraz po raz trzeci z rzędu otrzymał prestiżowy tytuł Osobowość Roku w Kategorii Biznes!

Wstępując w szeregi Firmy Souvre Internationale dołączysz do elitarnego klubu przedsiębiorców. Współpraca z nami nie jest dla każdego, ale każdy kto jest otwarty na nowe, chce się uczyć, rozwijać i osiągnąć coś więcej niż na etacie znajdzie tutaj coś dla siebie.

Iwee Detox z oferty Souvre Internationale w kolorze zielonym
Souvre Internationale – Detoks z Iwee

Souvre Internationale – kosmetyki, suplementy, środki czystości

Rozpocznijmy od początku, a mianowicie od półki premium, w tej grupie znajdziemy kosmetyki, dermokosmetyki i suplementy. W składzie kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała i włosów a nawet paznokci zawarty jest kolagen naturalny – białko aktywne biologicznie, które odpowiada za utrzymanie naszej skóry jędrnej, gładkiej i młodej. Ważne jest aby zaznaczyć, że są to kosmetyki naturalne, które nie zawierają związków szkodliwych a data ich ważności jest odpowiednio krótka. Kolagen naturalny produkuje dla nas firma Inventia Polish Technologies, która istnieje od 2003r.

Dermokosmetyki Souvre

Dermokosmetyki w ofercie Souvre są stosunkowo krótko, co świadczy o tym, że firma cały czas stawia na rozwój i poszerzanie swojej oferty. Kolekcja Skinonly Normalizing to linia składająca się z czterech produktów, które działają kompleksowo. Wyróżnikiem tych kosmetyków jest srebro koloidalne, dzięki któremu wyregulujemy prace skóry problematycznej (tłustej), złagodzimy podrażnienia i zaczerwienienia, jak i oczyścimy cerę.

Suplementy diety Souvre

Suplementy diety to kolejna bardzo obszerna grupa produktów. Firma Souvre dążyła do tego aby stworzyć artykuły wysokiej jakości. Najważniejszą ideą była naturalność. Zadaniem suplementów które znajdują się w naszej ofercie jest pozytywny wpływu na nasz organizm tak aby go wzmocnić, poprawić funkcjonowanie i poprawić jakość życia ale też go oczyścić. W ofercie znajdziemy takie produkty jak macerat z dwudziestu jeden ziół, który pozytywnie wpływa na układ pokarmowy, kolagen na stawy i na skórę, który angażuje nasz organizm do produkcji kolagenu od środka, naturalna witamina C z ekstraktów roślinnych. Znajdą się również suplementy dla bardziej aktywnych i dla Tych, którzy pragną poprawić swoją odporność.

Vitie protein z oferty Souvre Internationale w kolorze niebieskim z biegnącą kobietą o jasnych włosach
Souvre Internationale – Vitie Protein

Kolagen naturalny Souvre

Kolejna grupa produktów, to ponownie kosmetyki zawierające kolagen naturalny, różnią się tym, że są one dedykowane dla branży beauty. Kolekcja professional dostępna jest jedynie dla osób prowadzących salony kosmetyczne, fryzjerskie i spa. Dzięki temu mamy możliwość współpracy z kosmetyczkami i fryzjerami. Te specjalistyczne produkty mają za zadanie zregenerować włosy i skórę, poprawić jej koloryt, ujędrnić, wygładzić, uelastycznić i przywrócić młody wygląd.

Kolagen naturalny z oferty Souvre Internationale w kolorze fioletowym
Souvre Internationale – Kolagen naturalny

Perfumy Souvre

Na platformie znajdziemy produkty dla klienta lubiącego zapachy – perfumy. Z dbałością dobrane kompozycje zapachowe, sprowadzane są z kolebki perfumiarstwa czyli francuskiego Grasse. Charakteryzują się wysokim zaperfumowaniem bo aż 24% i 30%, a drogie akordy zapachowe, sprawiają, że każdy zapach jest wyrazisty i ewoluuje podczas używania. Piękne flakony, zapakowane w eleganckie pudełeczka nadają się nie tylko na co dzień, ale również na prezent dla wymagających odbiorców.

Perfumy z oferty Souvre Internationale w kolorze fioletowym
Souvre Internationale – Perfumy

Kosmetyki Souvre

To nie wszystko. Firma Souvre Internationale zadbała o to, abyśmy mogli zrobić zakupy z domu, siedząc wygodnie na kanapie z kubkiem gorącej herbaty bez wychodzenia z domu w deszczowe popołudnia. W swoich zasobach mamy również kosmetyki kolekcji podstawowej, są to kosmetyki których używamy na co dzień między innymi, mydło w płynie, pasta do zębów czy żel pod prysznic. Kosmetyki te różnią się nieco od tych dostępnych w sklepie stacjonarnym czy drogerii. Pomimo wydającej się niskiej ceny zostały one stworzone w oparciu o najnowocześniejsze formuły kosmetyczne, które zapewniają skuteczność i ochronę. Wykorzystano w nich najwyższej jakości składniki pochodzenia naturalnego takie jak olejki eteryczne czy wyciągi z roślin. Oczywiście każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ mamy ofertę dla niej i dla niego oraz uniwersalną.

Środki czystości Souvre

Jak już wspomniałam sklep internetowy Souvre to hybryda, znajdziemy tu nie tylko kosmetyki profesjonalne, premium i codziennego użytku, dermokosmetyki, suplementy i perfumy ale również kosmetyki dla domu, każdy z nas przecież sprząta i kupuje środki czystości przy okazji wizyty w zwykłym sklepie. Nic bardziej prostszego jak zamówienie wszystkiego w jednym miejscu. Przez internet? Czemu nie, jest to ogromna oszczędność czasu, pieniędzy no i pleców ponieważ paczkę dostarczy nam kurier pod same drzwi, nie musimy dźwigać wszystkiego ze sklepu do auta, a potem z auta do domu. Tu po raz kolejny należy wspomnieć, że nie są to zwykłe produkty do sprzątania, są tworzone w innowacyjny sposób, nieustannie aktualizowane badania chemiczne doprowadziły do stworzenia środków, które ułatwią i przyspieszą sprzątanie w Twoim domu a jednocześnie nie podrażnią Twojej skóry. Posiadają one certyfikaty PZH i są to koncentraty dlatego starczą na dłużej!

Opinie klientów

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę SOUVRE, mają jedne z najlepszych suplementów diety, kolagen naturalny naprawdę działa inne produkty również są dobrej jakości, ale każdy musi się przekonać sam na własnej skórze, co do planu marketingowego, trzeba być cierpliwym, wytrwałym i słuchać swojego lidera, który zawsze pomaga i wskazuje drogę, o tym również trzeba przekonać się na własnej skórze. Negatywne opinie są potrzebne, ale osoby z taką opinią muszą przyznać się przed własnym sobą że nie dało się z siebie wszystkiego.

Magda

Firma ma bardzo dobrej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Białko biologicznie aktywne naturalne pozyskiwane z białych ryb tołpyg. Ponadto jestem zachwycona 100% perfumami, stosunkowo cena do jakości jest naprawdę niska, a jakość i wytrzymałość zapachów nie różni się od perfum dostępnych w drogerii. No i zapachy są zbliżone do tych oryginalnych ,dlatego warto się zagłębić w temat perfum Souvre jeśli ktoś nie lubi przepłacać ? Osobiscie dbam o swoje zdrowie i chce dac mojemu organizmowi jak najwiecej naturalnych witamin,aby normalnie funkcjonowal. Dzięki Souvre nie mogę narzekać na moje zdrowie. Napój z 21 ziół oczyscił moj organizm i zbalansowal funkcje organów, natomiast Magnez ktory posiada Souvre nie znalazlam w zadnej aptece z taką wysoką przyswajalnoscia. Co tu duzo mowic, trzeba sie przekonać na wlasnym prztkladzie ?‍♀️ Fajne jest też to że w firmie można zarabiać. Tak można zarabiać ? Gdy polecisz komuś produkt z sklepu stacjonarnego z którego jesteś zadowolona nikt Ci nie zapłaci za to polecenie, natomiast firma Souvre właśnie to robi. Wynagradza za to że polecę komuś ich produkty i to też się ceni ?

Angelika

Witam, moja przygoda z firma zaczela sie, kiedy po prostu chcialam kupic „cos dla siebie”. Byl to suplement na moje bolace kolana. Pracowalam jako pielegniarka, moje dyzury trwaly po 12 godzin wiec i kolana „dostawaly w kosc”. Nie myslalam o biznesie, chcialam tylko kupowac dla siebie. Ale zycie pisze inne scenariusze, bo kiedy opowiedzialam moim kolezankom co mi pomaga chodzic i schylac sie bez bolu, i w jaki sposob moga sobie same pomoc stosujac suplement na stawy, okazalo sie, ze rowniez chcialyby to miec. I tak malymi kroczkami buduje sobie swoj maly biznes. Powiem wam, ze zazywalam suplement przez miesiac i przekonalam sie , ze jest najwyzszej jakosci – bole ustaly, kolana sie wzmocnily. Polecam z calej mocy ten suplement. Moi Kochani, sklep internetowy Souvre ma bardzo bogata oferte, Zainteresujcie sie naturalnym kolagenem w zelu jak rowniez w formie suplememtow diety. Kiedy jestesmy coraz starsi to w naszym organizmie jest coraz mniej kolagenu i wtedy nawet najlepsze zabiegi w najlepszym salonie kosmetycznym nie pomoga na przywroceniu elastycznosci zwiotczalej skorze. Zabiegi maja pobudzic kolagen do wzrostu -ale jak jest go w niewystarczajacej ilosci, to co ten zabieg ma pobudzic do wzrostu? Opowiedzialam Wam moja historie z bolacym kolanem, ale stosuje rowniez kosmetyki do codziennej pielegnacji. Myje wlosy kolagenowym szamponem i nawilzam kolagenowa odzywka. Wlosy sa mocniejsze, lsnia a po kuracji kolagenowej zelem Graphit-rosna nowe! Moglabym jeszcze duzo pisac, ….jeszcze tylko jedno… pije Iwee-suplement diety pochodzenia roslinnego i wiecie co? moj katar sienny zniknal!. Nie kicham, nie piecze mnie twarz, nie leca lzy z oczu….. Polecam bardzo i pozdrawaim.

Alina

Chcesz zarabiać online?

Dołącz do grupy BM Red Team. Oddzwonimy w ciągu 24 h!

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji mailowych od BM Red Team (opcjonalnie, rezygnacja jest możliwa w każdej chwili poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres iod@pracaupodstaw.pl).